Toruń. Zrzutka na remont Coffee House. To miejsce, w którym każdy otrzyma niezbędną pomoc
Wykluczenie społeczne

Toruń. Zrzutka na remont Coffee House. To miejsce, w którym każdy otrzyma niezbędną pomoc

Udało się zebrać na okna, jednak cały czas do pełnego remontu brakuje kilku tysięcy. Uzbierana kwota pozwoli na ocieplenie ścian, malowanie i odnowienie łazienki. Zbiórka dla Coffee House w Toruniu trwa.

Od 5 lat pomagają wszystkim tym, którym w życiu potoczyło się gorzej. Mają pod swoją opieką osoby z uzależnieniami, problemami prawnymi, bezdomnych, ale i tych, których dotyka wykluczenie społeczne. Prowadzą warsztaty, prelekcje oraz organizują zbiórki, które wspierają wszystkich bywalców Coffee House. Toruńska Fundacja Rozwoju „Wszystko Jest Możliwe” prowadzi punkt przy ulicy Waryńskiego 19 od pięciu lat.

W tym czasie udało się pomóc wielu osobom, także w sprawach, które wydawałby się dla nas błahe, tj. wyrobienie dokumentów, zrobienie zdjęcia, wizyta u fryzjera czy wypicie ciepłej kawy. Teraz to Coffee House potrzebuje pomocy. Placówka powinna przejść remont, po to, by dalej prowadzić swoją ważną działalność.

Po 5 latach remont jest tu bardzo potrzebny – mówi Dariusz Kaproń z Toruńskiej Fundacji Rozwoju Wszystko Jest Możliwe.

Do zebrania jest 6500 złotych. Jeśli uda się zebrać więcej – całość zostanie przeznaczona na inne ważne aspekty działalności fundacji. To m.in. na zakup naczyń jednorazowych, leków, wyprawek dla osób wyjeżdżających na terapię czy też na zakup jedzenia dla osób biednych.  Link do zbiórki: https://pomagam.pl/remont-coffe-house

źródło: ESKA

1 maja 2021