Aktualia

Aukcje charytatywne na rzecz wykluczonych

Wydawca naszego miesięcznika Fundacja „Nowe Teraz” w swoich celach statutowych ma między innymi edukację plastyczną.

Z kolei „Eurogospodarka – Wykluczeni.pl” ma pomagać środowiskom ludzi społecznie wykluczonych, a jednocześnie trafiać do decydentów i tej części społeczeństwa, która w jakiś sposób czuła jest na społeczne wykluczenie.

Połączyliśmy te dwie funkcje i wprowadziliśmy na stronie „Eurogospodarki – Wykluczeni.pl” stałe aukcje dzieł sztuki, z których dochód przeznaczamy na pomoc dla środowisk ludzi wykluczonych.

Chcą Państwo pomóc, a jednocześnie stać się właścicielami wartościowego dzieła sztuki? Codziennie, w każdej godzinie i w każdej minucie mają Państwo taką szansę. Wystarczy zajrzeć na odpowiednią stronę naszego pisma www.wykluczeni.pl i wziąć udział w aukcji.

Prosimy pamiętać, że beneficjentów zawsze będzie dwóch – nabywca wartościowego, opatrzonego stosownym certyfikatem dzieła czyli Państwo oraz któreś ze środowisk ludzi wykluczonych.

Poznajemy twórczość wybitnych, współczesnych, polskich twórców.

Aktualnie prowadzona jest aukcja dzieł prof. Henryka Dąbrowskiego. Zmarłego przed trzynastoma latami mistrza rysunku, współtwórcy warszawskiej szkoły rysunku, wybitnego architekta.

Dzieła wystawione do aukcji zobaczyć można na naszych aukcjach https://www.noweteraz.pl/aukcje/.

Czekamy na odzew wszystkich artystów, którzy czują się z jakiegoś powodu wykluczeni.

Kontakt z Redakcją może rozwiązać Państwa problem. Gwarantujemy wszelkiego rodzaju pomoc.

18 kwietnia 2019