Aktualia

Pakosław. 20-lecie stowarzyszenia „Wsparcie dla Każdego”

20-lecie swojej działalności obchodziło stowarzyszenie „Wsparcie dla Każdego” z Pakosławia (powiat rawicki). Uroczystość jubileuszowa odbyła się w Osieku. 

Członkowie stowarzyszenia podkreślali, że jubileusz to doskonały moment, by spojrzeć wstecz i podsumować to, co wydarzyło się przez dwie dekady działalności organizacji.

Wiemy, że nie udałoby się nam zrealizować tak wielu różnorodnych projektów i przedsięwzięć gdybyśmy na swojej drodze nie spotkali ludzi wrażliwych na potrzeby i oczekiwania – zarówno osób niepełnosprawnych, jak i ich rodzin – powiedziała Elżbieta Łakoma, prezes stowarzyszenia.

Uroczystość, była również okazją do złożenia życzeń i wręczenia podziękowań za życzliwość, zaangażowanie, wieloletnią współpracę i pomoc w działalności stowarzyszenia.

Wyrażamy swoją wdzięczność za wielkie serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy i dobrą wolę, za wspaniałą i wyjątkową ofiarność życząc wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń –  dziękowała Elżbieta Łakoma.

Podkreśliła, że wspólne działanie buduje i zacieśnia więzi, daje radość i poczucie przynależności do grupy, a dzielenie się wiedzą i umiejętnościami oraz organizacja rozmaitych przedsięwzięć przyciągają sympatyków stowarzyszenia.

Z życzeniami i gratulacjami dla osób skupionych w stowarzyszeniu pospieszyli zaproszeni goście. Nie zabrakło oczywiście tortu jubileuszowego oraz wspólnego odśpiewania „100 lat”. Imprezę, swoimi występami, uświetniły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pakosławiu oraz mieszkańcy DPS-u z Osieka.

Źródło informacji i zdjęcia: rawicz24.pl.

17 września 2022