„Świat w czasach pandemii”. Konkurs skierowany do osób niepełnosprawnych
News, Niepełnosprawność

„Świat w czasach pandemii”. Konkurs skierowany do osób niepełnosprawnych

„Świat w czasach pandemii” to konkurs skierowany do osób niepełnosprawnych. Jego organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu. Konkurs ma na celu pokazanie różnych możliwości twórczych osób niepełnosprawnych.

Konkurs biblioteczny dla osób niepełnosprawnych ma już swoją 27-letnią tradycję i na stałe zapisał się w kalendarzu imprez organizowanych przez kaliską bibliotekę. Tegoroczna edycja ma na celu przedstawienie świata w czasach pandemii.

Zadaniem osób biorących udział jest samodzielne lub pod kierunkiem rodzica/opiekuna wykonanie pracy, w której uczestnicy opiszą, uszyją, narysują, zrobią zdjęcie lub w innej formie przedstawią temat konkursu. Jak postrzegają świat w czasie pandemii, jak spędzają czas w tym trudnym okresie.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby niepełnosprawne, bez względu na wiek. Ostateczna wersja pracy powinna zostać utrwalona w wersji elektronicznej i przesłana do 30 czerwca 2020 roku na adres: filia3@mbp.kalisz.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 lipca br.

Więcej informacji na http://www.mbp.kalisz.pl/

źródło: materiały prasowe

21 maja 2020