News

Nie tylko dom. Prelekcja o potrzebach ludzi będących w kryzysie bezdomności

Zapraszamy wszystkich chętnych na transmisję relacji z wykładu pt. Nie tylko dom. O potrzebach ludzi w kryzysie bezdomności. Prelekcja organizowana jest w ramach Miesiąca Ludzi Bezdomnych oraz Tygodnia Pracy Socjalnej. 

14 kwietnia wypada nieformalne Święto Ludzi Bezdomnych, stworzone przez Marka Kotańskiego. W związku z tym Fundacja Daj Herbatę od wielu lat, chcąc uwypuklić tematykę bezdomności rozszerza swoje działania edukacyjne nazywając je Miesiącem Ludzi w Kryzysie Bezdomnych.

Zapraszamy do dołączenia i przyjrzenia się potrzebom osób doświadczających bezdomności. Zachęcamy do śledzenia transmisji na żywo z wykładu, który odbywać się będzie w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie w czwartek, 30 marca 2023 r. w godz 11:40 – 15:10.

Zachęcamy do śledzenia transmisji ze spotkania  w serwisie Facebook na profilu Fundacji Daj Herbatę oraz profilu Innowacje społeczne, a także za pośrednictwem YouTube na kanale Fundacji Stocznia. Relacje rozpoczną się automatycznie na ww. profilach w dniu wydarzenia.

Więcej informacji na stronie Dzień Ludzi Bezdomnych – seminarium (aps.edu.pl) oraz w wydarzeniu.

Źródło: informacja prasowa. Zdjęcie ilustracyjne – fot. Shutterstock.

27 marca 2023