Seniorzy

Siemianowice Śląskie. Świąteczne paczki wyruszyły do seniorów

Siemianowiccy policjanci i pracownicy komendy włączyli się do organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej akcji „Paczuszka dla staruszka”. Stróże prawa przygotowali świąteczne paczki dla najbardziej potrzebujących osób starszych z miasta.

Organizatorem akcji „Paczuszka dla staruszka” MOPS. Ideą było przygotowanie świątecznych paczek dla najbardziej potrzebujących seniorów. Siemianowiccy mundurowi oraz pracownicy komendy po raz kolejny włączyli się do tej zaszczytnej zbiórki. Mamy nadzieję, że przekazane paczki przyniosą radość w tym szczególnym okresie świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy wszystkim policjantom i pracownikom komendy, którzy włączyli się do tej akcji i zadbali o to, aby pod choinką seniorów także były prezenty. Niejednokrotnie może być to jedyny prezent, który tam się znajdzie, a wolontariusz, który go przyniesie, jedyną osobą, która odwiedzi seniora. Rozejrzyjmy się wokół siebie. Być może obok znajduje się osoba starsza, samotna, która potrzebuje jakiejś pomocy bądź zwyczajnej rozmowy i chwili zainteresowania. – apelują policjanci.

Źródło: oprac. za siemianowice.net,pl. Zdjęcie – fot. KMP Siemianowice Śląskie.

8 grudnia 2022