Imigranci

Kraków. Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców w nowej lokalizacji

Już 1 marca (piątek) zapraszamy na pierwszy w tym roku Dzień Otwarty Punktu Informacyjnego dla Obcokrajowców. Dodatkowe konsultacje specjalistów będę trwały od godz. 9:00 do 17.00 w nowej siedzibie Punktu i Centrum Wielokulturowego w Krakowie w Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie Space, na ulicy Zabłocie 20 (budynek A, 1 piętro).

W ramach wydarzenia odbędą się dyżury ekspertów z instytucji takich jak: Państwowa Inspekcja Pracy, Grodzki Urząd Pracy, Wydział Spraw Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ), Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie (MOPS), Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM), Polski Czerwony Krzyż (PCK), Stowarzyszenie Mudita a także dyżury prawnicze z prawnikami Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć (CPPHN).

Dzień Otwarty jest ważną częścią oficjalnego otwarcia Centrum Wielokulturowego w nowym miejscu. W tym dniu będą miały również miejsce dodatkowe atrakcje takie jak bezpłatne zajęcia, spotkania i koncert.

Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców w Krakowie, prowadzi Fundacja IB Polska w ramach realizacji projektu Centrum Wielokulturowe w Krakowie.

Kontakt: punkt@open.krakow.pl, nr tel. +48 887 201 598

Regularne godziny otwarcia Punktu: poniedziałek – piątek 9:00-17:00.

Źródło: otwartykrakow.pl. Zdjęcie ilustracyjne – fot. archiwum.

22 lutego 2024